Paris Saint-Germain a câștigat meciul în top. O sinucidere ciudată și o mare controversă [WIDEO]

Na zakończenie 9. kolejki Ligue 1 PSG wygrało na wyjeździe z Olympique’em Marsylia 3:0. Gospodarze przez większość meczu musieli radzić sobie w dziesiątkę, a zadanie dodatkowo utrudnił im kuriozalny samobój.

Podopieczni Luisa Enrique w tygodniu znów zawiedli w Lidze Mistrzów. Na krajowym podwórku chcieli wykorzystać potknięcie AS Monaco, które przegrało 1:2 z Niceą.

Mai mult text sub videoclip

Paryżanie rozpoczęli mecz w Marsylii idealnie, bo już w 7. minucie wyszli na prowadzenie. Wynik otworzył Joao Neves, ale to był dopiero początek złych wieści dla Marsylii.

W 20. minucie sędzia wyrzucił z boiska Amine’a Harita. Arbiter uznał, że zawodnik gospodarzy kopnął w klatkę piersiową Marquinhosa i powinien opuścić boisko.

Jakby tego było mało, w 29. minucie koszmarny błąd popełnił Leonardo Balerdi. Kapitan Olympique’u skierował futbolówkę do własnej bramki.

[–>

Jeszcze przed przerwą PSG zadało kolejny cios. Tym razem Ousmane Dembele dograł do Bradleya Barcoli, który dobił rywali i ustalił wynik na 3:0.

W drugiej odsłonie mistrzowie Francji nie zamierzali forsować tempa i zupełnie nie musieli tego robić. Ekipa Roberto De Zerbiego i tak nie była w stanie im zagrozić.

[–>

Ostatecznie PSG wygrało w Marsylii 3:0 i umocniło się dzięki temu na pierwszej lokacie w tabeli. Stołeczny zespół ma trzy punkty więcej od AS Monaco, a o sześć „oczek” wyprzedza dzisiejszego rywala.